top of page

HAKKIMIZDA 

NORTHERN Sigorta Brokerliği, Startup'lar, KOBİ'ler, kurumsal şirketler ve bireysel müşterilere butik sigortacılık hizmeti sağlamak üzere yola çıkmıştır.

Stratejimiz:

Faaliyet gösterdiğimiz segment ve alanlarda birlikte çalıştığımız müşterilere deneyimimiz ile değer katmayı hedeflemekteyiz. Deneyimli teknik kadromuz ile müşterilere direkt hizmet sunmak, iş ortaklarımıza zaman kazandırmak, gerektiğinde karışık teknik çözümler sunmak ve uzun vadede global reasürans kapasitemizi en iyi şekilde değerlendirmek şirketimizin amaçları arasındadır.

 

Şirket odağımızı değiştirmeden ve hizmet kalitesini önde tutarak iş ortakları ve müşteri memnuniyeti yaratacağız. Sigortacılığın uzun zaman dilimlerinde kar yaratması gereken bir kurum olduğu bilinci dahilinde orta ve uzun vadede ve uzun soluklu portföylerde dahi kar yaratmak bilinci ile underwriting yapmak, brüt karlılığı da ön planda tutmak şirketimizin hedefleri arasındadır.

Tarihçemiz:

NORTHERN Sigorta 2006 yılından beri sigorta sektöründe finansal danışman ve sigorta acentesi olarak görev yapan ve bu süre zarfında binlerce mutlu müşteriye en iyi hizmeti sunmayı başarmış bir ekip tarafından kurulmuştur. Sağlık sigortaları, yangın sigortaları, araç sigortaları, mühendislik sigortaları ve finansal sigortalar alanında farklı büyüklüklerdeki riskleri değerlendirmiş ve önleyici sigortacılık anlayışı kapsamında hizmetler sunmuştur. 

Misyonumuz:

Butik Sigortacılık anlayışıyla çıktığımız yolda, odaklandığımız alanlardaki uzmanlığımız ve hizmet kalitemizle sigortalılarımızın güvencesi olmayı ve iş birliği yaptığımız şirketler için güçlü bir iş ortağı olmayı, problemler karşısında hızlı çözümler sunmayı misyon ediniyoruz.

Vizyonumuz:

NORTHERN Sigorta olarak, kurulduğumuz ilk günden beri sigorta sektörüne değer katmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize ve paydaşlarımıza direkt hizmet sunup zaman kazandırmayı, gerektiğinde özel çözümler sunmayı ve teminat bulunması zor riskler için kapasitemizi en iyi şekilde kullanmayı amaçlıyoruz.

Image by Benjamin Child
bottom of page