top of page

ÜRÜNLER

AracVektorel.png

Araç Sigortaları

Araç sigortalarıyla aracınızda oluşabilecek riskleri en geniş teminatla güvence altına alabileceğiniz gibi, bir kazada sizin kusurunuz varsa 3. şahıslara verebileceğiniz zararları da teminat altına alabilisiniz.

KonutVektorel.png

Konut Sigortaları

Konut sigortaları ile, ister kendi evinizi ister kiraladığınız evi yangın, deprem, hırsızlık su basması gibi riskler başta olmak üzere evinizde oluşabilecek tüm risklere karşı güvenceye alabilirsiniz.

İşyeriVektorel.png

İşyeri Sigortaları

İşyeri sigortalarıyla işyerinizde oluşabilecek tüm risklere karşı yatırımlarınızı korur, sadece işinizi büyütmeye odaklanabilirsiniz.

HayatVektörel.png

Hayat Sigortaları

Karşınıza çıkabilecek risklere karşı yaptıracağınız bir hayat sigortasıyla, önce kendinizin, size bir şey olması ihtimaline karşı ailenizin  ekonomik bağımsızlığınızı garanti altına alabilirsiniz.

SaglikVektorel.png

Sağlık Sigortaları

Sağlık sigortalarıyla, kendinizin, ailenizin ve çalışanlarınızın sağlığıyla ilgili gerekebilecek tedavileri en konforlu şekilde ve en iyi kurumlarda alabilirsiniz. 

SeyahatVektorel.png

Seyahat Sigortaları

Harika bir tatilde karşılaşabileceğiniz kötü sürprizlere karşı finansal olarak hazır olmak için Seyahat Sigortaları geniş teminat yapısıyla hizmetinizde.

MuhendislikVektorel.png

Mühendislik Sigortaları

Mühendislik sigortaları, mühendislik projelerine , işletme döneminde ki işyerlerinin makine ve elektronik cihazlarına özel oluşturulmuş kurumsal sigortalardır.

SorumlulukVektorel.png

Sorumluluk

Sigortaları

Sorumluluk Sigortaları, mesleğiniz yaparken ya da yaptığınız üretim sonucunda 3. şahıslara, müşterilerinize ya da çalışanlarınıza karşı sorumluluğunuzdan doğabilecek risklere karşı sizi güvence altına alır.

NaliyatVektorel.png

Nakliyat Sigortaları

Nakliyat sigortaları kara, deniz, hava ve demir yoluyla taşınmakta olan her türlü yükün başlangıç noktasından bitiş noktasına kadar uğrayabileceği zararları güvence altına alan poliçelerdir.

bottom of page